Günümüzde hastanelerin çok yoğun olması sebebiyle evde sağlık hizmetleri tercih edilmektedir. Ayrıca özellikle yatarak evde tedavi gören hastalar için çeşitli evde sağlık hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetler ile hastaların evlerinde, kendi ortamlarında tedavi süreçlerine devam edilebilmektedir. Evde kan alma, serum takma, PCR testi yapma gibi bu alanda birçok hizmet alabilirsiniz. Evde laboratuvar hizmeti de bu hizmetlerimizden birisidir. Laboratuvar hizmeti sayesinde hastanızı evden çıkarmadan tüm kan tahlillerini yaptırabilirsiniz. Ayrıca idrar gibi testler de bu yolla yapılabilmektedir. Kan ile tespit edilebilecek tüm hastalıkların belirlenmesi yine evde yapılan bu profesyonel testler ile sağlanabilmektedir.

Evde Laboratuvar Hizmetinin Faydaları

Evde laboratuvar hizmeti alarak birçok avantaj elde edebilirsiniz. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

Hasta evden çıkmak zorunda kalmaz. Bu sayede hastaneye götürüldüğü süreçteki zaman kayıpları yaşanmaz. Sıra bekleme gibi bir durum olmayacağı için büyük oranda zaman tasarrufu sağlanır.
Hastanın yatağa bağımlı olması durumunda hastaneye naklinde yaşanacak problemler ortadan kaldırılır. Taşıma sürecinin zorluğu düşünüldüğünde hasta, yatağından kalkmadan bu hizmetten faydalanabilir.
Uzman hemşire kadromuz sayesinde gerekli testler son derece titiz şekilde yapılır. Hatasız bir sonuç almanız mümkün olur.
Doktor gözetiminde olması sebebiyle tüm kontroller anlık olarak yapılır. Gerekli müdahaleler anlık yapılabilir.
Sonuçlar hızlı şekilde size sunulur.
Bu avantajlar sayesinde evde laboratuvar hizmetini siz de tercih edebilirsiniz. Hastanızın daha hızlı iyileşmesine olanak tanıyabilirsiniz.